Poczet Sztandarowy uczestniczył w obchodach 78.rocznicy wybuchu II wojny światowej w Konarach

4 września 2017 roku odbyły się gminne obchody 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej przy Pomniku Straceń w Konarach.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz Miasta i Gminy Tłuszcz, zuchy, harcerze, delegacje gminnych szkół oraz zastępy Ochotniczej Straży Pożarnej.
W obchodach 78. rocznicy wybuchu II wojny światowej przy Pomniku Straceń  naszą szkołę reprezentował Poczet Sztandarowy. W uroczystości uczestniczyły również zuchy z naszej szkoły pod opieką p. Anny Mędrzyckiej.

Na koniec uroczystości delegacja szkoły w osobie pani dyrektor Agnieszki Walaśkiewicz oraz reprezentacji Pocztu Sztandarowego złożyła kwiaty pod Pomnikiem Straceń oddając w ten sposób hołd poległym w obronie Ojczyzny.

p. E. Lewandowska
p. E. Kamińska