Biwak andrzejkowy w szkole

Dzięki życzliwości  pani dyrektor Agnieszki Walaśkiewicz i zaangażowaniu  druhen Anny Mędrzyckiej i Marleny Pałka w dniach 30 listopada i 1 grudnia odbył się w naszej szkole biwak andrzejkowy. Wzięło w nim udział 150 zuchów i harcerzy z Wołomina, Załubic, Tłuszcza, Kozłów i Jasienicy.

Jak na prawdziwy wieczór andrzejkowy przystało nie obyło się bez wróżb. Po kolacji na harcerzy czekała gra terenowa w plenerze, zuchy zmierzyły się z zdaniami na terenie szkoły.  Po wykonaniu zadań odbył się seans filmowy. Rano wszyscy z apetytem zjedli śniadanie. Po wspólnym posiłku odbył się apel podczas, którego wszyscy uczestnicy otrzymali zasłużone plakietki i dyplomy. Zuchy powędrowały do domu odespać całonocne harce.

Na harcerzy czekało jeszcze ognisko przygotowane przez przyjaciół harcerzy – Pawła Cieszyńskiego i Zdzisława Mędrzyckiego. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom bez, których nasz biwak nie doszedłby do skutku.

Wielkie podziękowania dla pań kucharek, które przygotowały pyszny posiłek dla wszystkich uczestników.

Zapraszamy do galerii.

Czuwaj!!!