Tyle było dni…

21 czerwca 2018 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły po raz ostatni w obecności zaproszonych gości, dyrekcji, nauczycieli, pracowników szkoły, rodziców oraz młodszych kolegów zaprezentowali się uczniowie klas trzech gimnazjum.

 

 

Rozpoczęli dostojnie Polonezem. Następnie przyjęli życzenia od Pani Dyrektor Agnieszki Walaśkiewicz oraz Burmistrza Tłuszcza Pana Pawła Marcina Bednarczyka. Najlepsza absolwentka Krystyna Karpińska otrzymała nagrodę Burmistrza.

Uczennica Karolina Rosłon, która wybrała szkołę ponadgimnazjalną na terenie powiatu wołomińskiego oraz uzyskała wysokie wyniki w nauce otrzymała nagrodę Radnego Powiatowego Pana Mariusza Dembińskiego.

Najpilniejsi uczniowie otrzymali Nagrodę Dyrektora, Nagrody Wychowawców, nagrody za osiągnięcie wysokich
wyników w nauce, wzorową frekwencję, reprezentowanie szkoły oraz wolontariat.

Po części oficjalnej absolwenci zaprosili na część artystyczną, podczas której zabrali widzów w podróż w czasie wspominając najpiękniejsze i najzabawniejsze momenty ze swojego pobytu w gimnazjum. Występ był wzruszający, zwłaszcza przygotowana przez uczniów wokalno – taneczna niespodzianka dla wychowawczyń. Wspomnienia z pewnością pozostaną na długo w pamięci, a tymczasem absolwenci czekają na wyniki rekrutacji.

Życzymy im samych sukcesów w nowych szkołach, ale to dopiero po zasłużonym wakacyjnym odpoczynku.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

M.Pałka
A.Szczapa