18 – 19 maja biwak zuchowy i harcerski w Szkole Podstawowej w Tłuszczu

Późnym popołudniem 60 zuchów i harcerzy spotkało się w szkole w Tłuszczu, by poznać się bliżej i wspólnie spędzić czas. Po zakwaterowaniu wszyscy wyruszyli na miejsce, gdzie miało odbyć się ognisko przygotowane przez wiceburmistrza pana Waldemara Banaszka i harcerzy.

Wybornie smakowała kiełbasa upieczona na ognisku.
Po powrocie do szkoły każdy musiał przygotować sobie samodzielnie miejsce do spania. Czas mijał szybko, ale nikomu nie chciało się spać. Wspólne zabawy i rozmowy trwał do późnych godzin nocnych. Rano trudno było wstać. Po śniadaniu czekała  na nas jeszcze zabawa  na świeżym powietrzu. Dla niektórych to była pierwsza noc spędzona poza domem.

Dziękujemy Organizatorom

Zapraszamy do galerii.

Czuwaj!!!
druhna Anna Mędrzycka