Wyniki Konkursu Diecezjalnego

6 maja br. uczeń klasy IIIa Bartosz Sasin wraz
z p. Mateuszem Ulejczykiem udali się na uroczystą galę wręczenia nagród w diecezjalnym konkursie pt.: „Najpiękniejsza suknia miłości dla naszej królowej” dla klas I – III oraz „Piszemy do Królowej Polski” dla klas
IV – VI, która odbyła się w auli kurialnej diecezji Warszawsko – Praskiej w Warszawie.

 

Zadaniem postawionym przed uczniami klas I – III było stworzenie sukni do wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej. Praca naszego ucznia przedstawiająca suknię Matki Bożej wykonaną z powycinanych z gazet twarzy różnych osób z tytułem „Matka wszystkich ludzi” zyskała uznanie i specjalne wyróżnienie przyznane osobiście przez księdza Biskupa Romualda Kamińskiego.

Po ceremonii rozdania nagród rzeczowych, zwycięzcy i ich opiekunowie zostali zaproszenia na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik.

Zapraszamy do galerii.

M.Ulejczyk