Iskra Jasienica walczyła o Puchar Wójta Gminy Poświętne

W dniach 24 – 25.02.2018 r. zespół Iskra Jasienica składający się z uczniów naszej szkoły oraz absolwentów udał się wraz z nauczycielem p. Mateuszem Ulejczykiem na V Turniej o Puchar Wójta Gminy Poświętne w siatkówkę. Zespół wystąpił w dwóch kategoriach rozgrywek: młodzieżowej oraz open.

W kategorii młodzieżowej (do lat 18) Iskra Jasienica zdobyła pierwsze miejsce, zdobywając tytułowy puchar, medale oraz dyplomy. W kategorii open, w której wystąpiły zespoły bez ograniczenia wiekowego Iskra zakończyła rozgrywki na etapie ćwierćfinału. Nasz sukces i udział w turnieju i został odnotowany w tygodniku Wieści Podwarszawskie. Udział w zawodach i reprezentowanie szkoły możliwe było także dzięki życzliwości i pomocy organizacyjnej nauczyciela wychowania fizycznego
p. Adama Narowskiego.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

M.Ulejczyk