UHUHA NASZA ZIMA ZŁA!

27 lutego 2018 r. Jasienica, godz. 9.00.  Temperatura -12oC

Panujący mróz na dworze przeszkodził nauczycielom i przedszkolakom z grupy 0a
i 0b w realizacji celów wycieczki. W lutym na zajęciach w szkole dzieci uczyły się
o Polsce, Warszawie, sławnych Polakach. Podsumowaniem tego miało być zwiedzanie Starego Miasta, Kościoła Świętego Krzyża, pamiątkowe zdjęcie przy Pomniku Syrenki na Powiślu.

Termin wycieczki był zaplanowany na ostatnie dni lutego, gdyż właśnie wtedy
(22 lutego lub 1 marca ) przypada rocznica urodzin Fryderyka Chopina. Niestety, pogoda spłatała nam figla i musieliśmy zrezygnować ze spaceru po pięknej Starówce. Aby choć na chwilę poczuć „atmosferę stolicy” zatrzymaliśmy się na Krakowskim Przedmieściu.
Na zdjęciach w galerii są Nasze Dzieci, a nie Eskimoski z Grenlandii. Mimo mrozu uśmiechały się i dzielnie pozowały do zdjęć  przed Pałacem Prezydenckim i przed Kościołem Świętego Krzyża, gdzie spoczywa serce Chopina.
Resztę pięknych miejsc Warszawy zwiedzaliśmy patrząc na prawo, na lewo przez szyby autokaru.

A potem…było szaleństwo w Kolorado?

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

L. Lachor
A. Śliwa