Wspaniały występ tenisistów stołowych ze szkoły podstawowej w zawodach gminnych

14 lutego 2018 roku w Zespole Szkół w Stryjkach odbyły się zawody gminne w tenisie stołowym drużynowym.
Do rywalizacji w kategorii dziewcząt przystąpiło w nich 9 drużyn szkolnych z Jasienicy, Kozłów, Miąsego, Mokrej Wsi i Stryjek. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny.

Drużynę pierwszą tworzyły Weronika Borczyńska kl. VIa i Aleksandra Póltorak kl. VIb.
Drużynę drugą Martyna Bralewska kl. VIb, Paulina Kisiel kl. VIb i Patrycja Gawryś kl. VIa .

W finale zawodów pierwsza drużyna z Jasienicy pokonała drugą drużynę ze Stryjek
3 : 0 i zajęła ostatecznie I.miejsce. Za ten sukces otrzymała złote medale i dyplom okolicznościowy. Dzięki wygraniu zawodów pierwsza drużyna w składzie: Weronika Borczyńska kl. VIa i Aleksandra Póltorak kl. VIb będzie reprezentowała naszą szkołę
i gminę Tłuszcz na zawodach powiatowych w Wołominie.

Druga drużyna naszych dziewcząt ostatecznie uplasowała się ex aequo na miejscu IV. – VI.
W kategorii chłopców w rywalizacji wzięło udział 10 drużyn z tych samych szkół. Barw naszej szkoły bronili Karol Grzywacz kl. VIa i Wiktor Lubelski kl. Va w drużynie pierwszej oraz Jakub Bereda kl. Va i Karol Ołówek kl. Va w drużynie drugiej.
Obie nasze dryżyny stanęły na podium zawodów. Karol Grzywacz kl. VIa i Wiktor Lubelski kl. Va zajęli I. miejsce, a Jakub Bereda kl. Va i Karol Ołówek kl. Va III. miejse. Dzięki temu obie drużyny chłopców awansowały do zawodów powiatowych w Wołominie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Naszym tenisistkom i tenisistom stołowym życzymy dalszych sukcesów w zawodach powiatowych.