logo2
Wydarzenia

PATROL EKOLOGICZNY - WAŻNE
W naszej szkole od stycznia 2008 działa KOŁO EKOLOGICZNE. 16 stycznia zgłosiliśmy się do Klubu Naszej Ziemi. Dzięki pomocy Fundacji Nasza Ziemia prowadzimy działania proekologiczne w naszej szkole. Opiekunem Klubu jest nauczycielka geografii, biologii i przyrody p. Marlena Pałka. Z jej pomocą przygotowujemy gazetki, zajęcia warsztatowe, a po feriach wybieramy się w teren szukać dzikich wysypisk, by je uporządkować. W ramach prowadzonego na terenie naszej gminy programu edukacyjno-informacyjnego "Czysta Gmina" zorganizowaliśmy w szkole zbiórkę zużytych baterii pod patronatem organizacji odzysku REBA. Zbiórka cieszy się ogromnym zainteresowaniem wszystkich uczniów, dlatego ogłosiliśmy związany z nią konkurs o tytuł EKO-KLASY i Puchar Dyrektora.

Klub Naszej Ziemi w Zespole Szkół w Jasienicy liczy ponad 50 uczestników.

Opiekunka Klubu - p. Marlena Pałka z uczennicami


Dzień Ziemi 2009
NIE MA ŻYCIA BEZ WODY
Image "Pamiętaj człowieku młody: nie ma życia bez wody" - takie hasło przyświecało tegorocznym obchodom Dnia Ziemi w Zespole Szkół w Jasienicy. Klasa Va i trzecie klasy gimnazjum pod opieką pań Barbary Siry i Marleny Pałka przygotowały barwne przedstawienie mające na celu uzmysłowić uczniom, jak ważna w życiu każdej żywej istoty jest woda i jakim zagrożeniem jest jej zanieczyszczenie.
 
Więcej…
 
Konkurs
ZIELONA KLASA
Image Szkolne Koło Ekologiczne ogłasza konkurs o tytuł "Zielonej Klasy" W ramach konkursu każda klasa zbiera surowce wtórne i dba o roślinność w swojej sali. Szczegóły konkursu dostępne są u opiekunki Koła p. Marleny Pałka
 
Więcej artykułów…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 4 z 5