logo2
Uczniowie klas II SP w kinie Helios
W dniu 26.09.2017 r. uczniowie klas drugich Szkoły Podstawowej w Jasienicy wzięli udział
w wycieczce do kina „Helios” w Wołominie, gdzie obejrzeli film pod tytułem „Tarapaty”.
Bilety dla uczniów zostały pozyskane dzięki współpracy naszej szkoły z bankiem PKO BP
w Tłuszczu.
Przed seansem uczniowie zakupili Popcorn, zajęli wygodne miejsca w sali kinowej
i wysłuchali przedstawicieli banku PKO BP. Panie zachęcały do przystąpienia do SKO
i przedstawiły dzieciom korzyści płynące z posiadania konta oszczędnościowego. Odbyły się
także quizy i konkursy, w których dzieci zostały nagrodzone za prawidłowe odpowiedzi.
Film, który obejrzeli uczniowie, opowiadał o rozpoczęciu wakacji głównej bohaterki – Julii.
Dziewczynka, zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie. W tej samej
kamienicy mieszka Olek – drugi główny bohater. Kiedy dzieciom wpada w ręce plan, który
rzekomo prowadzi do skarbu, zaczynają się niezwykłe przygody. Na drodze do rozwiązania
zagadki staje złodziejska szajka. Dzięki wspólnym przeżyciom dzieciaki się zaprzyjaźniają i
pomagają w ujęciu niebezpiecznych przestępców.
Uczniowie klas drugich, wraz z opiekunkami, serdecznie dziękują za możliwość obejrzenia
tego filmu Pani Dyrektor banku PKO BP w Tłuszczu.
Opiekunowie SKO
Agnieszka Jankowska i Barbara Siry
helios
W dniu 26.09.2017 r. uczniowie klas drugich Szkoły Podstawowej w Jasienicy wzięli udziałw wycieczce do kina „Helios” w Wołominie, gdzie obejrzeli film pod tytułem „Tarapaty”. Bilety dla uczniów zostały pozyskane dzięki współpracy naszej szkoły z bankiem PKO BPw Tłuszczu. Przed seansem uczniowie zakupili Popcorn, zajęli wygodne miejsca w sali kinoweji wysłuchali przedstawicieli banku PKO BP. Panie zachęcały do przystąpienia do SKO i przedstawiły dzieciom korzyści płynące z posiadania konta oszczędnościowego.Odbyły się także quizy i konkursy, w których dzieci zostały nagrodzone za prawidłowe odpowiedzi.Film, który obejrzeli uczniowie, opowiadał o rozpoczęciu wakacji głównej bohaterki – Julii.Dziewczynka, zamiast do rodziców w Kanadzie, trafia do ciotki w Warszawie.
W tej samej kamienicy mieszka Olek – drugi główny bohater. Kiedy dzieciom wpada w ręce plan, któryrzekomo prowadzi do skarbu, zaczynają się niezwykłe przygody. Na drodze do rozwiązaniazagadki staje złodziejska szajka. Dzięki wspólnym przeżyciom dzieciaki się zaprzyjaźniają ipomagają w ujęciu niebezpiecznych przestępców.Uczniowie klas drugich, wraz z opiekunkami, serdecznie dziękują za możliwość obejrzeniatego filmu Pani Dyrektor banku PKO BP w Tłuszczu.   

 
                                          

film2

film1Opiekunowie SKO                                                                                       
Agnieszka Jankowska i Barbara Siry