logo2
VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole
VII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole.
29 września 2017 roku w naszej szkole po raz drugi obchodzony był
Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Obchody rozpoczęły się apelem,
podczas którego egzamin na mistrza tabliczki mnożenia zdawała nasza Pani
Dyrektor Agnieszka Walaśkiewicz. Następnie komisje egzaminacyjne
odwiedziły w klasach uczniów, gdzie każdy z nich mógł wziąć udział w
zabawie. W tym roku z naszą inicjatywą wyszliśmy poza mury szkoły
.Uczniowie wraz z opiekunami odwiedzili Pana Burmistrza Pawła Marcina
Bednarczyka i Pana Wiceburmistrza Waldemara Banaszka. Obaj panowie
wyśmienicie zdali egzamin i otrzymali tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia”.
Również inni pracownicy gminy zmagali się z zadaniami i zdali egzamin
pozytywnie. Nasze komisje egzaminacyjne odwiedziły również takie
instytucje jak Bank PKO BP, Bibliotekę, Muzeum Ziemi Tłuszczańskiej,
Komisariat Policji, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych, różne sklepy,
salony fryzjerskie itp. Do zabawy włączyliśmy również przypadkowych
przechodniów. Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni pomysłowością akcji i
dobrze się bawili.
Całą akcję organizowały i koordynowały nauczycielki matematyki
p. Ewa Wysocka i p. Barbara Siry.
tabliczka
29 września 2017 roku w naszej szkole po raz drugi obchodzony był Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Obchody rozpoczęły się apelem, podczas którego egzamin na mistrza tabliczki mnożenia zdawała nasza Pani Dyrektor Agnieszka Walaśkiewicz. Następnie komisje egzaminacyjne odwiedziły w klasach uczniów, gdzie każdy z nich mógł wziąć udział w zabawie. W tym roku z naszą inicjatywą wyszliśmy poza mury szkoły. Uczniowie wraz z opiekunami odwiedzili Pana Burmistrza Pawła Marcina Bednarczyka i Pana Wiceburmistrza Waldemara Banaszka. Obaj panowie wyśmienicie zdali egzamin i otrzymali tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia”.Również inni pracownicy gminy zmagali się z zadaniami i zdali egzamin pozytywnie. Nasze komisje egzaminacyjne odwiedziły również takie instytucje jak Bank PKO BP, Bibliotekę, Muzeum Ziemi Tłuszczańskiej, Komisariat Policji, Zespół Obsługi Placówek Oświatowych, różne sklepy, salony fryzjerskie itp. Do zabawy włączyliśmy również przypadkowych przechodniów. Wszyscy byli pozytywnie zaskoczeni pomysłowością akcji i dobrze się bawili.


Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Całą akcję organizowały i koordynowały nauczycielki matematyki: 

p. Ewa Wysocka
p. Barbara Siry