logo2
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Akademii Play –Doh

playdohOd stycznia 2017 r. oddziały zerowe i przedszkole uczestniczyły w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym Akademii Wyobraźni Play-Doh  koncentrującym  się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych. Udział w w/w programie dawał  możliwość udziału w  konkursach plastycznych.

Dzieci z oddziałów zerowych 0a i 0b mogą pochwalić się zajęciem I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Akademii Play –Doh „Cyferkowo-Literkowa Kraina Wyobraźni”.
 


Nagrodą  główną konkursu był „Dzień Kreatywności z Play –Doh” , który odbył się 08.06.2017 r.  Profesjonalne warsztaty plastyczne z udziałem animatorów w stroju Tubka Play –Doh, liczne gry i zabawy z ciastoliną oraz upominki dla dzieci  na długo pozostaną w naszej pamięci.


Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Wychowawcy grup