logo2
Kadra Zespołu Szkół w Jasienicy w roku szkolnym 2017/2018

  Dyrektor Zespołu Szkół w Jasienicy - Agnieszka Walaśkiewicz

      Wicedyrektor - Olimpia Całun                Wicedyrektor - Małgorzata Klimkiewicz

Izabela Bruzik

Nauczyciel mianowany

-

-

Olimpia Całun

Nauczyciel dyplomowany

Wicedyrektor

Język polski

Lidia Dziubałtowska

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy I a SP

Edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Godleś

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy VII b

Język polski


Ewelina Gałązka

Nauczyciel stażysta - Świetlica

Agnieszka Jankowska

Nauczyciel dyplomowany

 Wychowawca klasy II a SP

Edukacja wczesnoszkolna

Robert Jaskułowski

Nauczyciel kontraktowy

-

Fizyka, chemia

Ewa Kamińska

Nauczyciel mianowany

Wychowawca grupy przedszkolnej

Wychowanie przedszkolne

Małgorzata Klimkiewicz

Nauczyciel dyplomowany

Wicedyrektor

Wychowawca klasy III b SP

Edukacja wczesnoszkolna

Barbara Kozon

Nauczyciel dyplomowany

-

Wychowanie fizyczne

Małgorzata Kraszewska

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy VI a SP

Historia, plastyka, zajęcia artystyczne

Anna Lidia Lachor

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy O a

Edukacja wczesnoszkolna, informatyka

Marek Leszcz

Nauczyciel kontraktowy

-

Religia, zajęcia techniczne, zajęcia informatyczne


Elżbieta Lewandowska

 Nauczyciel mianowany  Wychowawca grupy przedszkolnej  Edukacja przedszkolna, przyroda

Adam Narowski

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy II G

Wychowanie fizyczne

Marlena Pałka

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy III b G

Geografia, przyroda, biologia

Sylwia Ryszawy

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy III a SP

Edukacja wczesnoszkolna, technika, edukacja dla bezpieczeństwa


Monika Rychta

 Nauczyciel kontraktowy Wychowawca grupy przedszkolnej  Edukacja przedszkolna

Iwona Schuhmacher- Koziatek

Nauczyciel dyplomowany

-

Pedagog szkolny, logopedia

Anna Sękowska

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy I b

Edukacja wczesnoszkolna

Barbara Siry

Nauczyciel mianowany

Wychowawca klasy VII a

Matematyka

Elżbieta Sobiesiak

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy IV a SP

Język polski

Ewelina Sobieska- Truszkowska

Nauczyciel kontraktowy

Wychowawca klasy V a SP

Język angielski

Kamila Sobolewska

Nauczyciel kontraktowy

Wychowawca klasy V b SP

Język angielski

Małgorzata Staniszewska

Nauczyciel mianowany

Wychowawca grupy przedszkolnej

Edukacja przedszkolna, rewalidacja


Emilia Suchenek
 
Nauczyciel mianowany Wychowawca grupy przedszkolnej Edukacja przedszkolna

Agnieszka Szczapa
 
 Nauczyciel dyplomowany  Wychowawca klasy III a G  Język niemiecki, język angielski

Agata Śliwa

Nauczyciel mianowany

Wychowawca klasy O b

Edukacja wczesnoszkolna, muzyka

Anna Tlaga

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy IV b SP

Wiedza o społeczeństwie , historia, wychowanie do życia w rodzinie, język polski


Mateusz Ulejczyk

Nauczyciel kontraktowy - Religia

Agnieszka Walaśkiewicz

Nauczyciel dyplomowany

Dyrektor

Historia


Karolina Wąsik

Nauczyciel stażysta - Biblioteka

Ewa Wnuk

Nauczyciel mianowany

-

-

Ewa Wysocka

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy VI b SP

Matematyka, chemia


Sylwia Wytrychus

Nauczyciel stażysta - Nauczyciel wspomagający

Mirosława Zdziennicka

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy II b SP

Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja