logo2
Z ostatnich dni
Wycieczka do Magicznych Ogrodów

magiczneogrody

argaiv1251

14 czerwca dzieci z oddziałów zerowych udały się na wycieczkę do bajkowej krainy „Magicznych Ogrodów” - parku tematycznego w Janowcu k. Kazimierza Dolnego.
Po przekroczeniu bramy  wkroczyliśmy do niezwykłego świata utrzymanego w klimacie baśni i fantazji. Dzieci wśród drzew, krzewów i kwitnących kwiatów spotkały olbrzymie gąsienice, smoki, skrzaty Bulwiaki, wróżki Smużki, magiczne ptaki, psotliwe Mordole i dzielne Krasnoludy. Spacerując ścieżkami wśród szumiących wodospadów i strumieni odkryły interesujące place zabaw.
Pełni wrażeń i wspomnień wróciliśmy do domu.Smile

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

p. Anna Sękowska, p. Emilia Suchenek
 
Egzamin na kartę rowerową
rowerkarta21 czerwca 2017 roku odbył się egzamin praktyczny na kartę rowerową.
32 uczniów naszej szkoły po zdaniu egzaminu teoretycznego u P. Marka Leszcz zmierzyło się z zasadami ruchu drogowego w praktyce pod czujnym okiem egzaminatorów: P. Sylwi Ryszawy i P. Adama Narowskiego.
Wszyscy zdali.
Nowym rowerzystom życzymy bezpiecznych podróży rowerowych. Smile


 
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Akademii Play –Doh

playdohOd stycznia 2017 r. oddziały zerowe i przedszkole uczestniczyły w Ogólnopolskim Programie Edukacyjnym Akademii Wyobraźni Play-Doh  koncentrującym  się na rozwijaniu umiejętności kreatywnego myślenia i zdolności manualnych. Udział w w/w programie dawał  możliwość udziału w  konkursach plastycznych.

Dzieci z oddziałów zerowych 0a i 0b mogą pochwalić się zajęciem I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Akademii Play –Doh „Cyferkowo-Literkowa Kraina Wyobraźni”.
Więcej…
 
Prelekcja o bezpieczeństwie podczas wakacji
bezpiecznewakacje
20 czerwca 2017 roku odbyło się spotkanie uczniów klas IV - VI z Panem Policjantem.
Tematem prelekcji było bezpieczeństwo podczas wakacji. 


Więcej…
 
”Soki i musy- witaminy w smart formie promujący zdrowe odżywianie się"

sokimusyKlasa IIa i IIb szkoły podstawowej wzięły udział w programie ”Soki i musy- witaminy w smart formie promujący zdrowe odżywianie się". W klasach przeprowadzono cykl zajęć dotyczących znaczenia owoców i warzyw w diecie człowieka. Na koniec uczniowie klasy IIb przygotowali plakat i ulotkę na ten temat.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

M. Klimkiewicz

 
Wycieczka klas II do "Parku Iluzji"

farmailuzji6 czerwca klasa IIa i IIb SP odwiedziły „Farmę Iluzji” – Park Edukacji i Rozrywki w Mościskach. Uczniowie mieli możliwość spędzić dzień ciekawie, aktywnie i wesoło, a przede wszystkim mieli możliwość przenieść się w świat iluzji. Przewodnik oprowadzał nas po najciekawszych miejscach parku i przeprowadził warsztaty plastyczne dla uczniów.  Na koniec wszyscy z apetytem zjedli kiełbaski upieczone na ognisku. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły uczniom, m.in.: Tunel Zapomnienia, Latająca Chata, Labirynt Luster, Zakręcony Domek, czy Pokój Amesa.

Zapraszamy do obejrzenia galerii.

p. M. Klimkiewicz

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 34