logo2
Zajęcia dodatkowe

Zajęcia

argaiv1807

Terminy realizacji zajęć

Klasy

Osoby prowadzące zajęcia

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Czwartek 11.45-12.30(co drugi) KW

IIA

p. S. Ryszawy

Małe Studio Zdrowia i Urody

Wtorek  (co drugi )15.15 -16.00

Wtorek  (co drugi)14.25-16.00

Piątek  (co drugi)  13.25 -14.20

IIIABG

IG

IIG

p. S. Ryszawy

p.  M. Pałka

Akademia kulinarna

Poniedziałek  15.15 – 16.00

Środa 15.15 – 16.00

I-IIIG

 

p. M. Leszcz

p. I. Schuhmacher-Koziatek

p. K. Sobczak

Koło plastyczne

Piątek 12.40 – 14.20

(1 i 2 piątek)

I-IIG

 

p. M. Kraszewska

Koło polonistyczne

 

Czwartek 13.35-14.20

Piątek 13.25 – 14.20

IVAB

VIAB

p. E. Sobiesiak

 

Zespół wyrównawczy

Koło polonistyczne

Czwartek 13.35-14.20

 

Piątek12.40 – 13.25

VA dz.

 

VIAB dz.

p. A. Godleś

Zajęcia wyrównawcze z matematyki i chemii

Wtorek 9.45-10.30

Piątek 12.40 – 13.25

IIG

IIG

p. E. Wysocka

 

Koło matematyczne

Wtorek 8.00 – 8.45

Wtorek  15.10 – 16.00

IIIABG CHŁ.

IIIABG DZ.

p. B. Siry

Koło historyczne

Piątek 8.00 – 8.45

IIIAG

p. M. Kraszewska

Koło z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie

Czwartek 13.35 – 14.20 KW

Piątek 13.35 – 14.20  KR

IIIG

I-IIIG

 

p. A. Tlaga

Koło informatyczne

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek  8.00 – 8.45

Środa 12.40-13.25

Środa 14.25-15.10

IIIA

IIIA

IG

 

p. L. Lachor

Koło biologiczne

Piątek 7.15 – 8.00

I-IIIG

p.P. Bednarczyk

Koło sportowe

Poniedziałek 14.25 – 16.00

Piątek 13.35 – 14.20

I- IIG

VIAB

p. A. Narowski

 

Poniedziałek 13.35 – 14.20

Środa 15.15 – 16.00

Czwartek 14.25-15.10

VB dz.; VIB dz.

IGdz. ; IIG

IIG dz.

p.  B. Kozon

Koło muzyczne

Zajęcia wyrównawcze

Czwartek  14.25 – 15.10

Czwartek 8.00-9.35

 

I-VI

IIIB

p. A. Śliwa

Koło geograficzne

Środa 15.15 – 16.00

Piątek 12.40 – 13.25

IIIAG

IIIBG

p. M. Pałka

 

Koło językowo - muzyczne

Wtorek 15.15 – 16.00 Czwartek 8.00 – 8.45

I-IIIG

 

p. A. Szczapa

p. E. Sobieska - Truszkowska

Zespół wyrównawczy

Koło zainteresowań

Wtorek 10.40-11.25

Czwartek 8.00 – 8.45

IB

IB

p. M. Zdziennicka

 

Koło plastyczne

Wtorek 15.15-16.00

IV-VI

p. Z. Sycik

Koło z języka angielskiego

Poniedziałek 11.45-12.30

Środa 9.45-10.30

P starszaki

P średniaki

p. K. Sobolewska

Zuchy

Czwartek 12.40-13.25

 

p. A. Mędrzycka

Koło biblioteczne

Czwartek 8.00-8.45

Czwartek 8.50-9.35

VB dz.

IIIG dz.

p. A. Babańczyk

 

Logopedia

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Wtorek 12.40-13.25

Czwartek 13.25-14.20 KW

0

IA

 

p. A. Jankowska

Koło fizyczno-chemiczne

Środa 7.15-8.00 KW

 

p. R. Jaskułowski

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze

Czwartek 11.45-12.30 KW

IIA

p. S. Ryszawy