logo2
Kadra Zespołu Szkół w Jasienicy w roku szkolnym 2016/2017

  Dyrektor Zespołu Szkół w Jasienicy - Agnieszka Walaśkiewicz

      Wicedyrektor - Olimpia Całun                Wicedyrektor - Małgorzata Klimkiewicz

Imię i nazwisko

argaiv1610

Stopień awansu

Funkcja

Przydział zajęć

Alicja Babańczyk

Nauczyciel dyplomowany

-

Biblioteka

Piotr Bednarczyk

Nauczyciel mianowany

-

Biologia

Izabela Bruzik

Nauczyciel mianowany

-

-

Olimpia Całun

Nauczyciel dyplomowany

Wicedyrektor

Język polski

Lidia Dziubałtowska

Nauczyciel dyplomowany

-

-

Agnieszka Godleś

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy VI b SP

Język polski

Agnieszka Jankowska

Nauczyciel dyplomowany

 Wychowawca klasy I a SP

Edukacja wczesnoszkolna

Robert Jaskułowski

Nauczyciel kontraktowy

-

Fizyka, chemia

Ewa Kamińska

Nauczyciel mianowany

Wychowawca grupy przedszkolnej –maluchy

Wychowanie przedszkolne

Małgorzata Klimkiewicz

Nauczyciel dyplomowany

Wicedyrektor

Wychowawca klasy II b SP

Edukacja wczesnoszkolna

Barbara Kozon

Nauczyciel dyplomowany

-

Wychowanie fizyczne

Małgorzata Kraszewska

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy V a SP

Historia, plastyka, zajęcia artystyczne

Anna Lidia Lachor

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy III a SP

Edukacja wczesnoszkolna, informatyka, zajęcia komputerowe

Marek Leszcz

Nauczyciel kontraktowy

-

Religia, zajęcia techniczne, zajęcia informatyczne, świetlica


Elżbieta Lewandowska

 Nauczyciel mianowany  Wychowawca grupy przedszkolnej –starszaki  Edukacja przedszkolna, świetlica

Anna Mędrzycka

Nauczyciel dyplomowany - Gimnastyka korekcyjna

Adam Narowski

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy I G

Wychowanie fizyczne

Marlena Pałka

Nauczyciel mianowany

Wychowawca klasy II G

Geografia, przyroda

Sylwia Ryszawy

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy II a SP

Edukacja wczesnoszkolna, technika, edukacja dla bezpieczeństwa


Monika Rychta

 Nauczyciel stażysta Wychowawca grupy przedszkolnej –średniaki  Edukacja przedszkolna

Iwona Schuhmacher- Koziatek

Nauczyciel mianowany

-

Pedagog szkolny, świetlica

Anna Sękowska

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy O b

Edukacja wczesnoszkolna

Barbara Siry

Nauczyciel mianowany

Wychowawca klasy VI a SP

Matematyka


Kamil Sobczak
 
Nauczyciel stażysta  -  Religia

Elżbieta Sobiesiak

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy III a G

Język polski

Ewelina Sobieska- Truszkowska

Nauczyciel kontraktowy

Wychowawca klasy IV a SP

Język angielski

Kamila Sobolewska

Nauczyciel kontraktowy

Wychowawca klasy IV b SP

Język angielski

Małgorzata Staniszewska

Nauczyciel mianowany

Wychowawca grupy przedszkolnej –maluchy

Edukacja przedszkolna


Emilia Suchenek
 
Nauczyciel mianowany Wychowawca klasy O a Edukacja wczesnoszkolna

Zefiryna Sycik

Nauczyciel dyplomowany

-

Wychowanie fizyczne


Agnieszka Szczapa
 
 Nauczyciel dyplomowany  -  Język niemiecki, język angielski

Agata Śliwa

Nauczyciel mianowany

Wychowawca klasy III b SP

Edukacja wczesnoszkolna, muzyka

Anna Tlaga

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy III b G

Wiedza o społeczeństwie , historia, wychowanie do życia w rodzinie, język polski

Agnieszka Walaśkiewicz

Nauczyciel dyplomowany

Dyrektor

Historia

Ewa Wnuk

Nauczyciel mianowany

Wychowawca grupy przedszkolnej- średniaki

Edukacja przedszkolna

Ewa Wysocka

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy V b SP

Matematyka, chemia

Mirosława Zdziennicka

Nauczyciel dyplomowany

Wychowawca klasy I b SP

Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjno - kompensacyjne